Apartman For Sell

Yeşil Mavi

155.657$(Fixed)
155.657$(Fixed)

About This Listing

Yeşilmavi’de Keyfiniz Yerinde…

Akılcı ve şık mimari yapısıyla güneş evinizin vazgeçilmez bir misafiri oluyor. Her günü bahar gibi yaşayacağınız Yeşilmavi’de; kuş seslerini duyduğunuz, mis gibi çiçeklerin kokusunu aldığınız sabahlara uyanacaksınız. Kendinizi, huzur verici mavinin doğaya eşlik ettiği bir tablonun içinde bulacaksınız.

Yürüyüş alanları, spor salonları, kafesi ve daha pek çok sosyal aktivite alanlarıyla Yeşilmavi, günün yorgunluğunu atmanız için sizi bekliyor olacak. Dairelerin tamamına yakınının önü kapanmayacak kesintisiz deniz manzarasına sahip oluşu belkide projenin en farklılaşan özelliği. Deniz manzaralı geniş bahçe katları, Kartal’dan Kadıköy’e kadar panoramik muhteşem bir manzaraya sahip özel teras dubleksleri siz seçkin misafirlerini bekliyor.

Doğaya Komşu Bir Şehir

Yeşilmavi, şehrin gürültüsünden, karmaşasından uzakta olacağınız ve kaliteli yaşamın keyfini çıkaracağınız bir dünya. Göz alıcı peyzaj düzenlemesiyle her mevsim farklı renklenen bitkiler, ağaçlar ve mis kokularıyla mutluluktan başınızı döndürecek onlarca çiçek sizi keyif dolu bir yaşama çağırıyor.


Doğanın içinde yürümenin, huzur verici sessizliğin, mutlu anılar biriktirebileceğiniz piknik alanlarının ve taraçadan izleyebileceğiniz eşsiz manzaranın keyfini çıkarın. Ailenizle birlikte kaliteli ve keyifli vakitler geçirebileceğiniz sosyal alanlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, onlara eşlik eden yürüyüş yolları, sportif alanlar Yeşilmavi’de sizi bekliyor. Yeşilmavi’de doğanın her tonuyla tanışmaya hazır olun.

Eşsiz Manzaralı Balkonunuzda Günün Yorgunluğunu Atmaya Hazırlanın

Şehrin en gözde noktaları arasında yer alan Sur Yapı YeşilMavi’nin eşsiz manzaraya sahip geniş balkonlarında yenilendiğinizi hissedeceksiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte sosyalleşebileceğiniz, birbirinden özel anlar yaşayacağınız Sur Yapı YeşilMavi balkonlarını size iyi gelecek.


Rahat yerleşim alanı, tertemiz havasıyla Sur Yapı YeşilMavi balkonlarını dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Birbirinden güzel bitkilerinizi rahatlıkla yetiştirebilir, balkonunuzu özel bir konfor alanına dönüştürebilirsiniz. Güneşin batışına izleyebilir, tertemiz havasıyla günün yorgunluğunu ve stresini atabilirsiniz.


Şehrin İçinde, Hayallerin Ötesinde!

İstanbul’un en değerli noktalarından birinde yer alan Yeşilmavi, yatırım değeri ile size yeni bir fırsatın kapılarını aralıyor.

İstanbul’un ve doğanın eşsiz uyumunu hayatlarınıza taşıyan proje; Marmara Eğitim Köyü, Yeditepe Üniversitesi, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Maltepe Devlet Hastanesi gibi çok önemli eğitim ve sağlık kurumlarının yanı başındaki konumuyla yatırımınız günden güne değerlenecek.

 • ID No

  19162
 • City

  Istanbul
 • Property Type

  Apartment
 • Purpose

  For Sell

Map Location

Maltepe,İstanbul

Leave feedback about this

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email