Apartman For Sell

Mina Towers

351.429$(Fixed)
351.429$(Fixed)

About This Listing

Konsept

Mutlu bir yaşam alanı için, önce birçok fonksiyonun bir araya gelmesi gerekir. Mina Towers, İstanbul Anadolu Yakası’nın gelişen merkezi Fikirtepe’de keyifle yaşamanız için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş çok özel bir yaşam projesi.

Toplam 26.000 m2 alan üzerine kurulmuş iki ada da her biri 24 katlı toplam 6 kuleden oluşan Mina Towers’ta her kuleye ait açık ve kapalı yüzme havuzlarının yanı sıra; fitness, sauna, yürüyüş parkurları, çocuklar için oyun alanları ve SPA merkezi yer alıyor. Ayrıca, evinizden uzaklaşmadan her ihtiyacınızı karşılayabilmenize imkan tanıyan alışveriş olanakları ile keyifli bir yaşam sizi bekliyor.

Bugünün ve geleceğin mimarisinde iz bırakan, modern ve yalın tasarımlarıyla dikkat çeken Yüksek Mimar Eren Talu imzalı proje; sade ve fonksiyonel yaklaşımıyla ideal bir yaşam biçimi sunuyor. İç mimari çözümlerinde ise projenin ruhuna uygun yaşam stilleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ele alınan proje, Beril Başaran – Artebel Design tarafından tasarlanıp uygulanmıştır.


Lokasyon

Mina Towers, şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktası köprülere, Göztepe D100 karayolu üzerinden Avrupa Yakasına bağlanan Avrasya Tüneli ve İstanbul’un en önemli merkezlerinden Kadıköy’e kolaylıkla ulaşılabilen Fikirtepe’de yer alıyor.

Bölgenin merkezi olarak bilinen Mandıra Caddesi’ne paralel olarak konumlanan proje, şehrin önemli toplu taşıma araçlarından olan metrobüse 4 dk, metroya 10 dk, diğer toplu taşıma araçlarına ise projenin hemen yanı başında ulaşım olanağı sağlıyor.

Havaalanlarına da kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alan Mina Towers, Bağdat Caddesi’ne olan yakınlığıyla da profesyonel ve sosyal yaşantınıza zaman ve konfor kazandırıyor. Alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar ve tüm kamu alanları, projenin şehrin merkezinde olmasının sağladığı diğer avantajlar arasında.


Sosyal Yaşam

İhtiyacınız olan her şeyi Mina Towers ve çevresinde bulabilirsiniz. Mina Towers, konseptinde yer alan çarşı alanında size sağladığı alışveriş olanaklarıyla evinizden uzaklaşmanıza gerek kalmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz keyifli ve modern bir yaşam biçimi sunuyor.

Mina Towers’ta sağlıklı yaşamın kuralları yeniden yazılıyor. Kulelerin çatısında konumlandırılan açık yüzme havuzları, spa ve güneşlenme teraslarının yanı sıra, içindeki spor salonunun sağladığı olanaklarla zinde ve fit bir yaşam için hayatınızı kolaylaştırıyor.

Yürüyüş alanları, oyun parkları, otopark ve lobi concierge hizmetleri ile zamanınız keyifle geçireceğiniz huzurlu bir atmosfer sağlıyor. Bulunduğu bölge ile geniş bir sosyal hayat yelpazesine sahip Mina Towers, sizi hayal ettiğiniz hayata kavuşturuyor.

 • ID No

  19092
 • City

  Istanbul
 • Property Type

  Apartment
 • Purpose

  For Sell

Map Location

Fikirtepe,İstanbul

Property Video

Leave feedback about this

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email