Apartman For Sell

Merkez Hayat Residence

190.000$(Fixed)
190.000$(Fixed)

About This Listing

Uygun fiyat ve yüksek yatırım karı var

Yeni evinizin kapısı kazanca açılıyor. Neredeyse kapınızın önüne kadar gelen ve hazırlıklarında sona yaklaşılan metro, bir asansörle ulaşabileceğiniz alışveriş mekanları ve sosyal alanlar, evinizin hemen karşısında başka bir alışveriş merkezi ve Sultanbeyli Merkez Hayat Residence, 400 yataklı hastanesi kurulacak olan üniversitesi ile yeni evinizin kapısını aynı zamanda bir kazanç kapısına dönüştürüyor.


24 saat özel kontrollü ve güvenli giriş

Yeni evinizin kapısı 24 saat koruma altında. 24 saat boyunca blok girişlerinde, otopark ve çarşıda bulunan güvenlik sayesinde yeni evinizin kapısı tüm tehditlere karşı koruma altında.


Otoban bağlantısı kapınızın önünde

Yeni evinizin kapısı otoyola ve metroya açılıyor. Semtin ulaşım ağının bağlantı noktasında, Anadolu ve Avrupa yönlerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz konumuyla, kapınızın önüne kadar gelen metro durağıyla yeni evinizin kapısı şehrin merkezine açılıyor.


Alış-veriş merkezi evinizin altında

Yeni evinizin kapısı çarşıya açılıyor. Evinizin alt katında bulunan çarşı sayesinde, sevilen markalara ulaşmak, dolabınızda yenilikler yapmak ve ihtiyaçlarınızı gidermek için sokak sokak gezmenize gerek yok. Yeni evinizin kapısı aradığınızı bulabileceğiniz çarşıya açılıyor.


Cafe ve Restaurantlar evinizin altında

Yeni evinizin kapısı kafe ve restoranlara açılıyor. Evinizin alt katında bulunan kafe ve restoranlar sayesinde, sevdiklerinizle keyifli sohbetler etmek ve dünya lezzetlerini tadacağınız restoranlara ulaşmak için uzaklara gitmenize gerek yok. Yeni evinizin kapısı keyifle zaman geçirebileceğiniz kafe ve restoranlara açılıyor.


Çocuk oyun alanları evinizin altında

Yeni evinizin kapısı çocuklarınızın oyun bahçesine açılıyor. Evinizin altında bulunan çocuk oyun alanları sayesinde çocuklarınız bilgisayar ve tablet ile değil, fiziksel ve zihinsel olarak gelişimine yardımcı olacak oyunlarla büyüyecek.


Geniş odalar, aydınlık ve ferah balkonlar var

Yeni evinizin kapısı ferahlığa açılıyor. Farklı boyutlarda da olsa geniş ve ferah hissettiren, tüm odaların güneş alacak şekilde tasarlanan mimarisiyle yeni evinizin kapısı ferahlığa açılıyor.


Konutlara kapalı, konuklara açık otopark

Yeni evinizde park sorun değil. Her daireye ait otopark sizleri, çarşıya ait otopark misafirlerinizi güvenle ağırlayacaktır.

 • ID No

  19212
 • City

  Istanbul
 • Property Type

  Apartment
 • Purpose

  For Sell

Map Location

Sultanbeyli,İstanbul

Leave feedback about this

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email