Apartman For Sell

Mabeyn Bahçeşehir

349.000$(Fixed)
349.000$(Fixed)

About This Listing

Mabeyn Bahçeşehir

İstanbul Bahçeşehir’de yükselecek olan ‘Mabeyn Bahçeşehir’ projesiyle lüks hayatın kapıları ardına kadar açılıyor. Lüks konseptte inşa edilecek olan ‘Mabeyn Bahçeşehir’ projesinde 28 adet villa, 56 adet daire yer almaktadır. Ailenizle birlikte, sizlere huzurlu ve güvenli bir yaşam sunan bu projede doğal hayatın sarmaşıkları terasınıza kadar uzanıyor.

Komşularınızla keyifli kahve sohbetleri gerçekleştirebileceğiniz ‘Mabeyn Bahçeşehir’ ile yaşama standartlarınız daha da yükselecek. Proje sosyal imkanlarının yanı sıra yeni havalimanına ve kuzey avrupa otoyoluna yakınlığıyla ulaşım kolaylığı da sunuyor.


Sosyal Alanlar

Mabeyn Bahçeşehir; hayattan daha çok keyif alabilmeniz için modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını, çevreye duyarlı bir mimari ile birleştiriyor.

Birinci Göz ve Oruç Mimarlık ortak girişiminin hayata geçireceği Mabeyn Bahçeşehir; 28 Villa, 56 daireden oluşmaktadır. Mabeyn Bahçeşehir’de aileniz ve komşularınız ile birlikte mutlu ve keyifli bir vakit geçirip 4.400 m²’lik sosyal alanların tüm güzelliklerini yaşayacağınız bir yerdesiniz. Ailece film izleyebilmeniz için özel sinema salonu, davet ve organizasyonlarınız için salon-lounge alanları, günün yorgunluğunu atıp, sağlıklı yaşamanız için sıcak su havuzları, su ile terapi odaları, farklı çeşittteki meyve bahçeleri, kafeteryaları, spor tesisleri ve Türk Hamamı, İbadethane, çocuklarınızın daha mutlu büyümeleri için çocuk eğitim ve oyun odalarına kadar, farklı zevklere hitap eden birçok imkan yer alıyor.

Mabeyn Bahçeşehirin sunduğu zengin sosyal yaşam olanaklarıyla sizi ve ailenizi, hayatın her anını en kaliteli şekilde değerlendirmeye davet ediyor.


Aileniz ve Komsularınızla Geçireceginiz Zamanı Keyfe Dönüstüreceksiniz!

Mabeyn Bahçeşehirde aileniz ve komşularınızla birlikte mutlu ve keyifli bir vakit geçirip, 4.400 m² lik sosyal alanların tüm güzelliklerini yaşayacağınız bir yerdesiniz. Cep sinemaları, çocuk oyun salonları, hamamlar, saunalar, fitness alanları, kişilere özel dinlenme alanları , ibadethanesi, sanat klupleri, meyve bahçeleri ve kafeteryaları ile birlikte gününüzün nasıl geçtiğini anlamayacak renkli, keyifli ve mutlu bir vakit geçireceksiniz.

Mabeyn Bahçeşehir de tüm villalar ve daireler, ‘akıllı ev’ konseptinde hazırlanıyor. Tüm aydınlatma kontrolleri, perde/panjur kontrolleri, klima kontrolleri ,ısıtma, bahçe aydınlatması ve sulama kontrolleri dokunmatik panelden veya telefon aracılığıyla uzaktan yapılabiliyor. Akıllı bina ayrıca, görüntülü intercom, güvenlik kameralarının görüntülerini izleyebilme gibi güvenlik önlemleri; hamam, spa, sauna, sosyal tesis gibi alanlarda yer ayırma.


Bahçeşehirde Hayat

Ulaşım kolaylığı, çok yakında faaliyete geçecek metrosu, havaalanına yakınlığı ve önemli karayollarının kesişiminde bulunması, Bahçeşehir’i geleceğin yıldız bölgelerinden biri yapıyor. Yaşamın tüm renkleriyle buluşmak için, Bahçeşehir sizi bekliyor.

Bahçeşehir, bu yapısal çeşitlilik ile bu bölgede yaşamak isteyenlere oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Öncelikle villa, bahçeli ev veya butik bir sitede yaşamak için tam bir doğa cenneti ortamı olan Bahçeşehir’i aileler sıklıkla tercih etmektedir. Hem site içinde hem site içinde olmayan birçok müstakil ev ve villa bu bölgede yer almaktadır. Ayrıca, iş yeri olarak da bahçeli konutlar özellikle tercih edilmektedir. Anaokulları, müzik ve dans kursları, spor salonları, güzellik merkezleri bu bölgede villalarda oldukça rövaçtadır. 

Diğer taraftan yine geniş alanlarda yüzme havuzları, spor alanları, sosyal tesisler gibi sosyal imkanın bol olduğu toplu konut adedi Bahçeşehir’de oldukça fazladır. Gelişen bir bölge olması sebebiyle inşaat aşamasında iken uygun fiyatlardan faydalanıp gayrimenkulünüzü bir yatırıma dönüştürebilirsiniz. Metrakare fiyatlarının her yıl sürekli olarak ortalamanın üzerinde arttığı alanda toplu konutlarda büyüklük, oda sayısı ve kalite anlamında çok fazla seçenek bulunmaktadır.

Tem otoyoluna ek olarak hem üçüncü köprünün inşaatı ile yeni bir çevre yolunun bağlanmış olması hem de yeni havalimanına güney bölgelerden bir geçiş alanı üzerinde olması bu bölgenin son dönem oldukça ilgi çekmesini sağlamıştır. Halkalı üzerinden Edirne ve Tekirdağ yönüne giden bir tren hattının olması ve toplu taşıma araçlarının hat sayılarının arttırılması ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Ayrıca yapılması planlanan Kanal İstanbul projesine de oldukça yakın bir bölgededir. Bu sebeple artan talep doğrultusunda bu bölgede konut sahibi olanlar için çok kârlı bir hale gelmiştir.

 • ID No

  19030
 • City

  Istanbul
 • Property Type

  Apartment
 • Purpose

  For Sell

Map Location

Bahçeşehir,İstanbul

Leave feedback about this

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email