Apartman For Sell

Koşuyolu Excellence

238.114$(Fixed)
238.114$(Fixed)

About This Listing

Gözlerinizi hayatın merkezine açın

Excellence Koşuyolu şehrin merkezinde, sosyal hayatın tam da içinde yer alıyor. Sur Yapı’nın ustalık eseri Excellence Koşuyolu’nda İstanbul’un etkileyici silüeti de evlere konuk oluyor. Tarihi Yarımada ve Adalar manzarası tüm güzelliği ile gözler önüne serilirken, Excellence Koşuyolu evlerinin kapıları Koşuyolu’nun tarihe tanıklık etmiş sokaklarına, konsept kafelerine ve doğa harikası parklarına açılıyor.


Yaşamadığınız bir tecrübe

Evinizin kapısı Koşuyolu’nun tarihe tanıklık eden sokaklarına, her İstanbullunun yaşamak istediği sıcak ve samimi mahalle ortamına açılıyor.


Hayatın lüks hali

Özlenen mahalle kültürü ile modernliği birleştiren Excellence, konsept kafeleri ve doğayı içinize çekebileceğiniz parklarıyla yaşam kalitenizi yükseltiyor.


Değerini sizden alan bir proje

Excellence, İstanbul’un en değerli arazilerinden birinin üzerinde yükselirken, sizin projeye olan güveniniz de yükselecek. İş hayatı ve ev hayatını lüks içinde bir araya getiren yapısıyla değerini kanıtlayan Excellence, sadece hayatınıza değil Koşuyolu’nun da geleceğine değer katıyor.


Şehir etrafınızda dönsün

Ana yollara olan yakınlığı aracınızla seyahatinizi kolaylaştırırken, dört bir yana ulaşan toplu taşıma olanaklarının evinize yakınlığı keyfinize keyif katıyor. Asya ve Avrupa’yı ilk defa deniz tabanının altından karayolu tüneliyle birleştiren Avrasya Tünel çıkışı, Metro ve Marmaray’a yakınlığı ile gideceğiniz her yer bir adım ötenizde.


Şehrin odağında

15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bağlantı yoluna olan yakınlığı istediğiniz zaman alternatif yol seçenekleri ile seyahat etmenizi sağlıyor. E-5’e kolay ulaşım sayesinde, eve dönüşünüzü daha keyifli hale getiriyor.


Lüks, konfor ve prestij

Excellence’ta, her detay düşünüldü ve Sur Yapı’nın tecrübesiyle mükemmelliğe ulaştırıldı. İnce düşünülmüş detaylar kendiniz ve bizim için ne kadar önemli olduğunuzu her gün hissettiriyor.


Hayal ettiğinizden çok daha fazlası

Akıllı ev teknolojisi ile donatılan Excellence projesi, hayatınızda büyük kolaylıklar sağlıyor. Parmak iziyle giriş, açık lamba veya musluk koruması, hırsız butonu ve nem algılayıcı sensörler ile lüks gördüğünüz tüm özellikler standardınız oluyor.

 • ID No

  19202
 • City

  Istanbul
 • Property Type

  Apartment
 • Purpose

  For Sell

Map Location

Koşuyolu,İstanbul

Property Video

Leave feedback about this

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email