Apartman For Sell

Fortis Sinanlı

428.571$(Fixed)
428.571$(Fixed)

About This Listing

İstanbul’da yeni bir hayat yükseliyor!

Fortis Sinanlı ev, ofis ve cadde mağazalarıyla karma yaşam konseptinin ayrıcalıklarını sunuyor. Ev ve iş hayatını bir arada yaşama imkânı sunan Fortis Sinanlı, birbirinden farklı tiplerde daire ve ofislerle tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Bu özel konseptte kendinize ait zamanlarda hem hobilerinizi geliştirebileceğiniz, hem sosyalleşebileceğiniz, hem de sizi daha mutlu kılacak tüm fonksiyonlara 1 adım ile ulaşabileceksiniz.


Mutluluğunuz için tüm detaylar düşünüldü…

Fortis Sinanlı’da birbirinden farklı tiplerde ve her ihtiyaca cevap verebilecek büyüklükte 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks daireler bulunuyor.

Geniş pencereli aydınlık evler, yüksek tavanlar, ferah balkonlar ve birinci sınıf kalitede malzemeler, Fortis Sinanlı dairelerinin standartlarını oluşturuyor.

Profesyonelliğinizin yansıması yeni ofisiniz olacak!

Karma yaşam konseptinin en iyi örneği olan Fortis Sinanlı, sizlere profesyonel iş hayatının getirisi tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek elit ofislerde yer alma fırsatını sağlıyor.

Dubleks ve home ofis seçeneklerinin de sunulduğu modern iş alanlarında, yönetici ve çalışanlar tüm teknik altyapı ve sağlanan teknolojik imkânlarla dünyanın her yeriyle iletişimde olma imkânına sahip oluyor.


Hem alışveriş hem yaşam çok keyifli!

Fortis Sinanlı’nın cadde mağazaları seçkin bir hayat için tüm ihtiyaçları sunuyor. Tüm zevklere uygun kreasyonlara, en kaliteli mağazalara ev sahipliği yapıyor, adeta moda dünyasının kalbinde gibi hissettiriyor.

 • ID No

  19120
 • City

  Istanbul
 • Property Type

  Apartment
 • Purpose

  For Sell

Map Location

Fikirtepe,İstanbul

Leave feedback about this

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email