Apartman For Sell

Benesta Acıbadem

314.286$(Fixed)
314.286$(Fixed)

About This Listing

BenLeo Park

Yeşil ile Sosyal Yaşamı Bir Araya Getiren Dünya’da ki İlk Konsept, BenLeo Park! Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte doğayla ve doğal olanla buluşmaya hazır mısınız? BenLeo Park düşlerden alınan ilhamla kurgulanmış bir ütopyada sizlere benzersiz bir deneyim vadediyor. Çocuğunuzla çocukluğunuza gideceğiniz, her anında yepyeni anılar biriktireceğiniz yemyeşil bir düş sizleri bekliyor.


Exclusive Homes

394 adet Exclusive Homes; 134m2’den başlayıp 720m2’ye kadar uzanan 2+1 yaşam alanlarından 5+1 dubleks alternatifleri, zengin tercih skalasıyla bağımsız iki ayrı yaşamı mümkün kılan çok fonksiyonel bir yaşam alanı sunuyor.


High-End Mansions

Gösterişli ve seçkin mimarisiyle projelenen High End Mansion şehir içinde müstakil yaşamın en önemli elementlerini barındırıyor. Çatı katı ve ara kat dubleksleri; tavan yüksekliği avantajı, korunaklı teras alanları, misafir kabul alanı ve jakuzi keyfi gibi nitelikli ve lüks yaşam standartlarını bir arada harmanlıyor.


Benesta Hub

Organik ve gurme lezzetlerin yer alığı marketlerin, lokal kafelerin ve restorantların bulunduğu Benesta Hub nitelikleri ile sosyal ve kültürel ihtiyaçlarınızın doyum noktası oluyor.

 • ID No

  19180
 • City

  Istanbul
 • Property Type

  Apartment
 • Purpose

  For Sell

Map Location

Acıbadem,İstanbul

Leave feedback about this

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email