Apartman For İkinci El

Babacan Port Royale (1+1)

135.000$(Fixed)
135.000$(Fixed)

About This Listing

Family Royal

Port Royal’de aileniz ve çocuklarınız için birçok ayrıcalığa sahip olacaksınız. Buraya geldiğinizde yalnızca farklı tipteki konforlu dairelerden birine değil, ömür boyu huzur bulacağınız aile sıcaklığına da adım atmış olacaksınız.

Güneşin doğuşundan rüzgarın estiği yöne kadar bütün ince ayrıntıları düşünen Port Royal, evinizdeki huzuru en üst seviyeye çıkarıyor. Türk aile yaşamına uygun 2+1, 3+1 rezidans konutlardan oluşan bu detaylı bölüm, farklı çizgisiyle İstanbul’un renkli yaşamına huzurlu bir pencere açıyor.

Active Royal

Hızlı ve hareketli şehir yaşamını benimseyenler için tasarlanan ve 1+1 rezidanslardan oluşan Active Royal, lüks hizmetleri ve konforlu konutları ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Dilerseniz bu konforu ömür boyu yaşayın, dilerseniz de kiralama hizmetimizden yararlanarak yüksek kazanç sağlayın.

Gold Royal

Eşsiz ayrıcalıkları ve lüks standartları ile İstanbul’un en avantajlı lokasyonunda yer alan Port Royal’de, çalışmak da yaşamak kadar prestijli ve ayrıcalıklı.

Gold Royal bloğunda yer alan home-office bölümleri; teknolojik altyapısı, iş toplantılarınıza ev sahipliği yapacak konferans salonu, kafe ve restoranların bulunduğu Shop Royal ile keyifli bir çalışma ortamı oluşturuyor. Projenin bulunduğu lokasyon ise size yurt içi ve yurt dışı tüm müşterilerinizle daima temas halinde olma şansı tanıyor.

Günün Yorgunluğunu Atmak İçin İdeal

Yoğun geçen bir iş gününün ardından, stres atıp eğlencenin tadına varmak herkes için bir ihtiyaç haline gelir.

Konforu ön plana alarak tasarlanan özel gün kutlama odası, toplantı odası, organizasyon odası, eğlence odası, Playstation ve sinema odalarında sevdiklerinizle birlikte dilediğiniz gibi eğlenirken günün yorgunluğunu atacak, boş zamanlarınızı kültür ve eğlence ile zenginleştirebileceksiniz.

 • ID No

  19450
 • City

  Istanbul
 • Property Type

  Apartment
 • Purpose

  For Sell

Map Location

Sefaköy,İstanbul

Leave feedback about this

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email