Apartman For Sell

Akzirve Strata

131.429$(Fixed)
131.429$(Fixed)

About This Listing

Strada’da sağlık, konfor ve keyif dolu bir yaşam başladı

102 dönüm arazi üzerinde, 3 farklı etaptan oluşan Strada Bahçeşehir’in ilk etabındaki 747 konut, geçen yıl içinde, söz verildiği gibi zamanında teslim edildi ve keyifli bir yaşam çoktan başladı. İkinci etap daireler ise bu yıl içinde tamamlanıp teslim ediliyor.

Strada, üçüncü etabının da tamamlanmasıyla toplamda 2.500 konutluk dev bir yaşam alanı ve 107 dükkândan oluşan alışveriş caddesiyle Bahçeşehir’in en dinamik ve zengin noktasına dönüşecek.


Strada’da hayat, evinizin altında… 
İyi bir hayattan isteyeceğiniz her şey burada.

 

Mağaza, restoran, kafe ve dükkânlardan oluşan büyük alışveriş caddesi ve 2.500 konutluk yaşam alanıyla Strada, Bahçeşehir’in en enerjik ve sosyal noktalarından biri olarak hemen ayrışıyor.

Kafeler, restoranlar, butikler, kuaför ve marketler gibi her an ihtiyacınız duyacağınız mağazalarla dolu, keyifli ve enerjik alışveriş caddesi STRADA sadece bir asansör mesafesinde, evinizin hemen altında yer alıyor. Strada’da hiç uzağa gitmeden, otomobile ya da toplu taşımaya binmeden, alışverişe, spor salonuna, SPA’nıza ve kapalı havuzunuza da anında ulaşıyorsunuz.

Ekmekçi Gurme, File Market’ten sonra bildiğiniz ve keyif aldığınız birçok marka daha Cadde’de hızla yerlerini almaya başlıyor. Gelin, bu büyük caddede siz de hemen yerinizi alın! Markanızın imajına uygun, kazançlı bir dükkan, Akzirve güvencesiyle hemen teslim!

Yaşam

Gündüzleri Bahçehir’in temiz havasının tadını çıkarırken hareketli kafelerde dostlarınızla buluşacak, akşamları mağazalarda turlayıp şık restoranlarda lezzete doyacaksınız. Strada’da gece-gündüz, hayatın her anından keyif alacaksınız.

Strada’nın tamamlanan birinci etabı, 34.000 m2 yerleşim alanında, sosyal açıdan zengin bir hayatın ve konforun buluştuğu, tasarımı ve kaliteyi bir araya getiren 747 daireden oluşuyor. Strada Cadde, 1.800 m2’lik sosyal tesisi, açık ve kapalı yüzme havuzları ve çocuk oyun alanları ile de yaşamınıza renk katıyor.

Kalite her metrekaresinde

Strada’nın dört cepheden de ışık ve nefes alan ferah daireleri, geniş balkonları ve uzmanlıkla tasarlanmış binaları insan odaklı bir mimari anlayışın ürünü. 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri, alanının en uzman ve seçkin isimlerinden DBArchitects tarafından özenle ve yüksek kalitede tasarlandı. Bu mükemmel tasarımlara üstün malzemeler ve detaylı bir işçilik de eklenince hayatın her anında keyifli yaşayacağınız daireler ortaya çıktı.

Sosyal hayat, çok keyifli, çok rahat!

Temiz havada ve doğal ışık alan bir ortamda spor yapabileceğiniz fitness merkezi ve sauna, komşularla sosyal bağlarınızı güçlendirmeniz için titizlikle kurgulanan ortak yaşam alanları ve çocuklarınızın güvenle vakit geçirebileceği site parkları Strada’ya enerji katıyor.

Şehirden kopmadan, yeşille içiçe

Mükemmel biçimde kurgulanmış peyzaj, site içinde yeşille buluşma imkânı ve yürüyüş mesafesindeki şehir parkları, sağlıklı ve hareketli bir yaşam için tüm imkânlarıyla yanı başınızda yar alıyor. Aradığınız huzur ve pozitif enerji Strada’da sizi bekliyor.

Yönetim

Strada Bahçeşehir’in sahiplerine teslim edilen birinci etabında yaşam tüm keyfiyle devam ederken Akzirve yönetimi bu zengin yaşam alanını bizzat kendi içinden uzman ekiplerle yönetiyor. Strada’daki alışveriş caddesi, yeşil alan düzenlemeleri, sosyal tesisler ve tüm bloklar, profesyonel bir ekiple yaşayanlara keyif vermek, nefes aldırmak için kusursuz bir şekilde yönetiliyor. Buradaki heyecan verici yaşam döngüsü, bir an olsun aksamadan konforunu sürekli koruyor.

Konum

Strada, İstanbul’un gözde yaşam alanı Bahçehir 2. Kısım’da, Avrupa’nın en büyük havaalanı İstanbul Havalimanı’na yalnızca 20 dakikalık yakın bir mesafede, Boğazköy’ün hemen yanında konumlanıyor. Meşhur Bahçeşehir Gölet’ine 5 dakika, Avrupa yakasının en büyük parkı Hayat Park’a bisikletle sadece 5 dakikada ulaşabilen özel bir noktada yer alıyor. Üstelik İstanbul’un yeni boğazı olarak tanımlanan Kanal İstanbul’a yalnızca 10 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Okullar, hastaneler, sanayi siteleri ve AVM’ler ise otomobille sadece birkaç dakika uzaklıkta hayatınıza rahatlık katıyor.

 • ID No

  19048
 • City

  Istanbul
 • Property Type

  Apartment
 • Purpose

  For Sell

Map Location

Bahçeşehir,İstanbul

Leave feedback about this

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email