• BİZ PROFESYONELİZ

İnsani değerlere önem verir, profesyonelliği de ön planda tutarız. Bizim için önemli olan; gayrimenkul yatırımcıları ile yürüttüğümüz tüm satış ve satış sonrası süreçlerde üzerimize düşen görevi disiplin ve sorumluluk içinde yerine getirmektir. Şirket kültürümüz; müşterilerimizle bilgi, disiplin, dürüstlük ve ömür boyu sağlıklı ilişkilere dayanmaktadır.

ULUSLARARASI DANIŞMAN EKİBİ

Farklı dilleri konuşabilen, eğitimli, dinamik ve genç Türk ve uluslararası çalışanlarımız ile gayrimenkul yatırımcılarına kendilerini yalnız hissetmemelerini sağlayarak hizmet veriyoruz.

ÖNCELİK SİZİN KAZANCINIZ

İşimiz, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun alternatifleri sunmak ve uzmanlığımızla tüm işlemlerinizi kolaylaştırmaktır.

ANALİTİK ÇALIŞIYORUZ

Zenith Turkey Investment olarak yabancı bir ülkede mülk satın almanın sizin için bazı zorlukları olduğunu biliyoruz. Türkiye’ye ilk gelip gayrimenkul aldığınızda ve sonrasında satın aldığınız gayrimenkulde yaşamaya başladığınızda ya da yatırımınızı büyütmek için satın aldığınız gayrimenkulü kiralamak ya da satmak istediğinizde biz her zaman yanınızda olacağız.

TAM HİZMET POLİTİKASI

Gayrimenkul yatırımı sırasında ve sonrasındaki vatandaşlık ya da oturum izni gibi göçmenlik ve hukuk danışmanlığı hizmetlerini birleştiren tam hizmet çözümleri sunuyoruz.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Tüm süreç boyunca doğru gayrimenkulü bulmak adınıza almak ve vatandaşlık ya da oturum izni alınana kadar her adımda geri bildirim ve bilgilendirme yapıyoruz.
Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email